Workshop vlechten en workshop föhnen
Door het succes van eerder gehouden workshops staat de workshop vlechten ook dit jaar weer op het programma. Dit keer hebben we de workhops verdeeld over 2 categorieën, een voor moeders met dochters en een voor vaders met dochters.
Hierbij wordt de basis van het vlechten geleerd. Ben je al wat verder? Geen probleem, dan leren we je ook de moeilijkere vlechten.
Tevens staat er een workshop gepland. Valt het het fohnen van je eigen haar niet mee? Schrijf je dan in voor deze workshop en leer de kneepjes van het vak met behulp van een van onze ervaren hairstylistes.
Agenda:
Vader/dochter Vlechtworkshop – Dinsdag 7 April 2015 – start 18.30 uur – kosten € 15,-
Moeder/dochter Vlechtworkshop – Woensdag 6 Mei 2015 – start 16.00 uur – kosten € 15,-
Fohnworkshop – datum nog niet bekend – maar inschrijven kan al wel -kosten € 15,-
Voor de vlechtworkshops dien je zelf een model mee te nemen. Om het jezelf niet te moeilijk te maken is middellang haar, dus net over de schouder, ideaal.
Aanmelden kan via mail of bel ons op tel: 071-4072137